Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek eltört?

Szerintetek eltört?

Figyelt kérdés
Tegnap taekwondo edzésen teljes erőből belerúgtam az edzőtársam térdébe aki térdelő rúgást akart végezni pechemre pont a lábfejnél ütköztünk, azonnal olyan erős fájdalom nyilallt bele a lábamba h össze estem nem tudtam ráállni azóta is csak bicegve tudok járni. az ugró és a sajk csonttájékán duzzanat van ami zöld és lila színű szerintetek eltört??
2012. máj. 14. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy itt kérdezgetsz már rég el kellett volna menni a korházba egy röntgenre.

Amúgy elég valószínű, hogy eltört. Egy térd és lábfej találkozásakor (kamion és autó) nem sok jó lehet.

Korház.

2012. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyám nem engedett elmondván h nincs semmi baja...
2012. máj. 14. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha reggelre nem javul érezhetően, mindenképpen menj el a balesetire megröntgeneztetni. lehet, hogy eltört vagy megrepedt. Ezzel nem jó viccelni.


Kinéz neked egy pár hét gipsz sajnos.

2012. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az lesz suli után megyek dokihoz majd aztán megírom milesz :)
2012. máj. 15. 05:32
 5/6 A kérdező kommentje:
csak szarrá zúzodott semmi több májusba nem edzhetek de le sz@rom mert pénteken már megyek edzeni enyi,,,
2012. máj. 15. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs semmi komoly bajod, egy törés elég sz@r dolog tud lenni :)


De legalább megnyugodtál, ez a fontos.

2012. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!