Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört az ujjam, levették a...

Eltört az ujjam, levették a gipszet, mennyi idő múlva jön majd rendbe?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nagyon meg van dagadva, nem tudom tornáztatni sem igazán, mert alig hajlik be így.

2012. ápr. 26. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj, ha bunkó vagyok, de mintha már a sokadik ilyen kérdést írnád ki! Nem jutott még eszedbe megkérdezni egy orvost? A gipszet sem magunknak szedjük le!
2012. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Uhh nekem nagyon sok gipszem volt.:'D

Nos muszáj tornáztatnod ne beszéld be magadnak hogy fáj.Én mindig úgy csináltam hogy a csuklómra tettem az ujjam és elkezdtem rajta kinyújtani és közbe a csuklómat tettem egyre távolabb az ujjamtól.Sokat tettem meleg víz alá is.A dagadás ilyenkor természetes.Nekem fél éve vették le a gipszem és az ujjam az olyan mintha fel lenne dagadva.Közbe nem is.Az lehet olyan is marad.Az első pár napon egyébként ne várd hogy az ujjadat összevissza tudod majd mozgatni!

2012. ápr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves második válaszoló, engem ma gyógytornára utaltak be, az első alkalommal el is ájultam a fájdalomtól :(
2012. ápr. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!