Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhességet bevállalhatok ha...

Terhességet bevállalhatok ha sclerosis multiplexem van? Vagy inkább mondjak le a saját gyerekről?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy ne mondjak ezért le róla,de óvatosan:(


Hát mérlegej...az állapotod függvényében. Nehéz ebben a betegségben előre tervezni,de azért...meg hát milyen háttered van? Ha van egy olyan férjed/barátod/családod,akikre biztosan számíthatsz Te is és a gyerek is akkor ha beütne a baj és anyagilag is bírják,akkor vállald be, egyébként én nem tenném:(

2012. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlják, mert egy újabb betegségi szakot hozhat elő.
2012. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma már azért egyátlaán nem beszélnek le egy nőt a gyerekvállalásról, mert sm beteg, nem ritka,hogy ennek tudatában vágnak bele.


terhesség alatt tényleg nem lehet a gyógyszereket szedni, de általaában a terhesség alatt nem is jelenkeznek shubok, mert akkor a szervezet eleve vmi hasonló anyagot termel,mint amit gyógyszerben megkapnak. annyi viszont igaz, hogy szülés után nagyobb az esélye egy állapotrosszabbodásnak...talán ha nem szoptat és azonnal visszaáll az immoduláns kezelésekre akkor ez is csökkentehtő,de ennyire már nem mentem bele, hogy működik


én sokkal inkább a jövőbeni lehetőségeket mérlegelném -ahogy feljebb is írtam-, mert egy gerek akárhogy is nézem,az minimum 20 éves projekt...

2012. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
anyukám bevállalt engem. 14 éves voltam, mikor tolókocsiba került, én pelenkáztam :( 2 hete halt meg :( én a helyedben nem vállalnám be.
2012. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A helyedben nem vállalnám be (bár elég régen kérdezted, mostanra lett tapasztalatom ezzel). Kérdés lesz, hogy fel tudod-e nevelni. Ez egészséges emberek esetén se olyan egyszerű manapság (ezzel a betegséggel pedig ...).


Lehet, hogy a terhesség alatt az anya védettebb a subok ellen, de nem lehetsz egész életedben végig terhes (nem ismerem a részleteket ezzel kapcsolatban)

2013. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én bevállalnám. Egész életemben gyermekre vágytam.
2015. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!