Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen porcerősítőt szedjek?...

Milyen porcerősítőt szedjek? Szerintem nagy a probléma.

Figyelt kérdés
Nem tudom végigcsinálni (inkább nem merem) Rubint Réka 20 perces combúfeszesitő gyakorlatát mert a térdem iszonyatosan kattog minden egyes hajlíításnál. Mit szedjek h javuljon??
2012. máj. 15. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Gool por. recept nélkül kapható, kicsit rosszízű, de hatásos. :)
2012. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom elsősorban nézz el egy ortopédushoz, egyrészt mert ajánl neked készítményt vagy írhat is fel, de a dolgok mögé lehet nézni. A térdben lévő porckopás nagyon könnyen alakulhat ki helytelen tartásbeli probléma miatt, mint mondjuk bokasűllyedés vagy lúdtalp, akkor meg hiába szeded a csodaszereket.

A térded miatt meg jobban járnál ha inkább gyógytornászt kérdeznél meg milyen gyakorlatokat végezz vagy járj el úszni, hogy kíméld az izületeidet.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, ismerős a Dona injekcióra(receptre kapható) esküszik de én elsősorban az életmódomnak néznék uána mielőtt mindnféle gyógyszert kezdenék el szedni.

2012. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj ortopédushoz!!! Nekem is ez volt a bajom, már iszonyúan fájt (Szintén Rubint Rékázásnál :D) és ki is derült, hogy porckopásom van, a doki írt fel gyógyszert, azóta sokkal jobb. De lehet pl, hogy nem csak porcerősítő kell, hanem mondjuk lúdtalpas is vagy és attól beljebb süllyed a térded, vagy ilyesmik... Dokit javaslok mindenképp :)
2012. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm köszönöm a válaszokat, orvoshoz nem akartam menni de az lesz =/ most nem fáj de folyamatosan forróság önti el... kemény dolgoe z a figyás, mondjuk csak 5 kiló + van rajtam. Lúdtalpas vagyok sajnos egyébként, másról nemtudok , de akkor orvos. Köszi mindenkinek!!
2012. máj. 15. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!