Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erős alhasi fájdalom,...

Nagyon erős alhasi fájdalom, de nem nőgyógyászati probléma?

Figyelt kérdés

Mi lehet? UH-n nem láttak semmi rendelleneset, most gasztoenteorlógushoz kaptam beutalót, de időpontot csak 5 hónap múlvára kaptam, addig nem bírom ezt a fájdalmat. Hova menjek? Vagy mi lehet a fájdalom?

Sokszor hányinger is kíséri.


22/L


2012. ápr. 25. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A haziorvosod atvizsgalt?Lehet vakbelgyulladas is,esetleg belsö aranyer(bar ezt nem kiseri hanyinger),valamilyen gyulladas,szerintem a haziorvos ha megtapogatja a hasad,azert kellenne tudja megis kb. honnan ered a fajdalom.Keress fel masik orvost.
2012. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Máj? Epe? Belek?


Nekem a vesém görcsölt, azt hitték, vakbélgyulladás. Kegyetlenül fájt az alhasam, jobb oldalon. Mondjuk hányingerem nem volt.


Akkor azt mondta több doki, hogy azon a környéken sokszor a szerveink nem ott fájnak, ahol vannak lokálisan - tehát egy-egy fájdalom átsugárzik teljesen máshova. Így gyakorlatilag ha ott lent fáj valami, bármi lehet.


A gasztro- egyelőre jó kezdet. Ha nem találnak semmit, kérdezd meg, mit néztek, és ami kimaradt, azt kéne megnézetni.


Amúgy pszichoszomatikus is lehet, nagyfokú stressz hatására.

2012. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Házidoki megvizsgált, voltam laboron is (a vérvétel gondolom kizárja a gyulladást)

Az a baj, hogy itt megakadtam, mert 5 hónap az elég sok idő, és tulajdonképpen semmit nem tudok így csinálni...

Vakbél tuti nem, azt több orvos is mondta.

2012. ápr. 25. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Második!

Veled végül mi lett?

2012. ápr. 25. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:

5 hónap valóban rengeteg idő... Taposs az egészségügyre, ki kell deríteniük!


Nekem vesetágulataim voltak, nem tudták megmondani, mitől. Azt mondták, lehet volt egy kis vesehomokom gyulladással, az okozta a tágulatokat, amik fájtak. De mondták, hogy ez nem biztos. Kaptam rá egy bivajerős görcsoldó injekciót ott akkor, meg valami vesetisztító gyógyszert. Abból beszedtem egy dobozzal, utána nagy hidegekkor minimálisan visszatért a fájdalom, de ilyenkor sokat ittam meg bemelegítettem magam és ennyi. Nincs azóta sem bajom vele.

2012. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi újság azóta, kiderült, mi okozta a fájdalmat?

Nagyon hasonló tüneteim vannak és kezdek kétségbeesni, ráadásul külföldön vagyok és kb dokira megy el az összes pénzem! :(

2012. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is voltam már magán gasztro dokinál, mivel tükrözésre már nem maradt pénzem, azt mondta h valami irritálja a beleimet, és görcsoldót írt fel rá. Nem igazán használ, most majd jövő héten megyek másik dokihoz.
2012. jún. 22. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Legutolsó válaszoló vagyok: én is görcsoldót kaptam, de semmi hatása :( Jövő héten sztem visszamegyek a dokihoz én is, mondjuk ultrahangon még nem voltam, de az lesz a következő, és remélem, hogy végre találnak valamit, mert nagyon rossz ez így.

Ráadásul az égvilágon semmivel nem tudom összefüggésbe hozni a fájdalmat: néha felerősödik, néha szinte nem is érzem, de ez teljesen független attól, hogy mit és mennyit eszek, mennyit alszok, milyen testhelyzetben vagyok, stb... :S

2012. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem igazán voltam net előtt...Voltam alaposabb dokinál, azóta csak labor volt, pár hét múlva megyek izotópos vizsgálatra, chron gyanú :(

Másik gyanú endometrózis, kezdek kicsit kiborulni :(

2012. jún. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!