Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennek előbb-utóbb fogyás lesz...

Ennek előbb-utóbb fogyás lesz a vége?

Figyelt kérdés

4 hétig csak naponta egyszer-kétszer lesz időm enni ( azt nem mondom meg miért, ne kérdezzétek :/ ) és csak vizet iszom, és az a kétszeri evés is alig vmi.

Ma is ezeket ettem nem tudom sok-e :

reggeli: semmi

ebéd: csirkepörkölt tésztával két zsemlével, egy kistál tejbegriz de a felét otthagytam.

Vacsi: semmi.

ha jó idő van ugrálókötelezem, a szobámban pedig táncolok.

Nem szeretnék fogyni de félek h mégis fogok.


174cm/74kg/ 14L


2012. máj. 16. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Növésben levő szervezetet nem szabad koplaltatni. Még akkor sem, ha az illető elhízott. Csak és kizárólag egészséges 3-szori főétkezés és 2-3 kisebb snack szerű étel ajánlott. amit te fogsz csinélni, azzal hirtelen nagy mennyiségű fogyást fogsz elérni, majd betegesen gyorsan a dupláját fogod visszahízni. A vérzésed ki fog maradni hosszú időre, majd mikor megjön, akkor hetekig vérzeni fogsz, úgy, h csak hormonnal lehet majd elállítani.
2012. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mered kiírni, hogy miért nem lesz időd enni?
2012. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad csinálni!!!olyan nincs,h. ninics idod enni!!!Önpusztítás!!!
2012. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!