Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nagyobb volumenű (30-40...

Egy nagyobb volumenű (30-40 kg) fogyás esetén még visszamehet a bőröm normálisan, vagy mindenképpen plasztikai műtét lenne a vége?

Figyelt kérdés
23/F
2010. jún. 26. 05:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha lassan fogysz, akkor visszahúzódik a bőr is fogyás közben...
2010. jún. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ez engem is érdekelne. Mennyire lassan?
2010. jún. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak részlegesen. Tapasztalat. 33 kilót fogytam. Az épp bőr visszahúzódott, de ott ahol repedezett, csíkos, ott nem. Az a része ráncos, lógós. Most néztem plasztikai árakat, altatással ez a műtét 600 ezer körül van. pffff
2010. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

0,5-1,5 kg / hét max és sok sport + sok folyadék + sok gyümölcs + szauna és masszázs, ha van lehetőség


ekkora túlsúllyal háziorvosi kivizsgálás (ha szükséges szakorvoshoz küld) - dietetikussal konzultálni - és orvosi felügyelet mellett fogyni


nyilván sport, amit az orvos mond, de főleg séta, úszás, később bringázás, ha jobb a kondi

2010. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
23 kg fogyás utan ugyanarról tudok beszámolni, mint az előző válaszoló. Elég kiábrándító jelenség. Pedig nem fogytam különösebben gyorsan, fél év alatt 23 kg-ot.
2010. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis előtte eggyel.
2010. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
fiatal vagy, ha lassan csinálod, heti 0,5-1 kg az egészséges, a bőröd is tud alkalmazkodni. Fontos a folyadékbevitel, zöldség-gyümölcs, hogy vitaminokhoz juss. A mozgás is kell, segít, hogy a bőr feszes maradjon. A masszázs, szauna is jó, ha van rá lehetőséged. Én 21/L vagyok -26 kg/7 hónap, nem lóg semmi sehol. Annyit még, hogy heti 1-2 alkalommal testápolót használok, csak sima hidrátálót semmi drágán árult csodát igérő kencét nem próbáltam
2010. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

28 kilót fogytam fél év alatt, semmim sem lóg és konkrétan a világon semmit nem kentem magamra, se testápoló sem más kencefice. Amire figyelek: napi 3 liter víz és minden nap valamilyen mozgás. Valamelyik napokon keményebben, de az úgynevezett pihenő napokon is sétálok mindig 5 km-t. Nekem ez így bejött. :)


De tudom ajánlani hogy menj el háziorvoshoz és vigye be a gépbe hogy hány kilóról indulsz! Nem muszáj hogy az ő segítségével fogyj, de ha van róla hivatalos feljegyzés hogy hány kilóról indultál és lefogysz X kg-ot, akkor a TB-nek állnia kell a plasztikáztatást, ha esetleg szükség lenne rá. Én is inkább feljegyeztettem magam, de nem akarok élni a lehetőséggel, de megnyugtató hogy esetlegesen nem kell kidobni erre egy rakat pénzt. :)

2010. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Korfüggő. 23 évesen még jó esélyed van rá. A fél év alatti 23 kg-os fogyás gyors!! Számolj úgy, hogy két év alatt adod le ezt a súlyt, fokozatosan.
2012. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!