Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá párom, hogy...

Hogy vegyem rá párom, hogy segítsen nekem a fürdőszobában?

Figyelt kérdés
Konkrétan egészségügyi dolgok miatt kellene beöntésben segítenie de nem hajlandó. Mondván őt nem érdekli a dolog.

2012. máj. 17. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Férfi vagy, vagy nő? Kor? Kit akarsz megkérni? Házastársat? Amúgy beöntést orvossal ajánlatos végeztetni, mert könnyen balul sülhet el a dolog.
2012. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát én sem segítenék ilyesmiben, de nem is kérnék meg senkit ilyenre. Elmennék az orvoshoz.
2012. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld meg elmagyarázni, hogy itt nem az a kérdés, hogy a beöntés érdekli-e, hanem az, hogy az egészséged érdekli-e.

Ha nem, az nagyon rossz jel.

2012. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
már ne haragudj de normális vagy?utana a következő kérdés az lesz hogy miért nem müködik a szex??wc-re is társaságban mész?
2012. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Inkább nem kommentálom...
2012. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én adtam már magamnak beöntést, de ehhez nincs szükség segítségre :) Vagyis nekem nem volt.

Felakasztod a tartályt valahova, a csövet meg magadnak dugod be, aztán lefekszel hogy tudjon jönni a folyadék lefelé.

2012. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
beontes hazilag otthon? Az eleg erdekes...
2012. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi ezen olyan fura? Egyáltalán nem veszélyesebb, mint pl. irrigálni, mégis azt egy csomó nő csinálja. Bemegy, kijön, kész. Csak tiszta leszel utána.
2012. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt meg tudod csinálni magadnak is ha van legalább 1 kezed


ne vedd el szegény életkedvét

2012. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan már, utálkozhatunk itt, de ha valaki azzal jön, hogy beteg a párja és segítséget kért, de ő nem akarta megcsinálni, akkor mindenki ráugrana, hogy micsoda önző disznó, és azért a párja, hogy jóban-rosszban, és ne már csak akkor legyen jó a párja neki, amikor csinosan elépattan este a szexi hálóingben.


Ezzel együtt azt is érthető, ha valaki erre nem képes, én pl. a vért nem bírom, tehát lehet, hogy ha a párom vérző sebét kéne ellátni, elájulnék, vagy annyira beijednék, hogy nem tudnék odamenni.


Talán ennyire undorodik az ilyesmitől, talán fél, hogy elront valamit és kárt okoz benned, talán tényleg nem érdekli, de ha erre valóban szükséged van, és nem megy egyedül, akkor fordulj szaksegítséghez...!

2012. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!