Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok már sokat futni?

Miért nem tudok már sokat futni?

Figyelt kérdés

Katona vagyok, tehát nem vagyok edzetlen.

Pár hete vettem észre, hogy nem bírok sokáig futni mert minden bajom van. Hányingerem van, szédülök, alig kapok levegőt, fáj mindenem, teljesen kifáradok és az ájulás kerülget. Régebben meg simán tudtam volna még többet is futni. De nem állok meg már csak azért se mert nem akarok gyenge lenni. Futás után még kb 10-15 percig szarul vagyok és utána jó. Mitől lehet? Még nem is vagyok öreg.

27/F


2012. máj. 19. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami bajod van, lehet a vérnyomásoddal vannak gondjaid az is lehet hogy a vércukrod ingadozik ezer oka lehet sajnos és ehhez nem kell öregnek lenni. Nekem a barátnőm 21 éves és már 16 éves kora óta cukor beteg meg a vérnyomásával is gondjai vannak pedig nem kövér, nem is sovány és sportos csak ezek miatt abba kellett hagynia. Én javaslom hogy vizsgáltasd ki magad mert még a szíveddel is gondok lehetnek és nem hiányzik az neked hogy futás közbe össze essél valahol és ottmaradj.
2012. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én felkeresnék egy orvost, akár a katonaorvost.
2012. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!