Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro magic4 -el lehet...

Espiro magic4 -el lehet futni? Margitszigeten, teljesen sík úton ( ahol a futók is futnak) Nem sokat, heti 3 vagy 4 szer fél órát.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem , mert nagyon aprók a kerekei, ráadásul elöl két kereke van. Egy kis fadarab, faág, kavics már instabillá tenné. Hiába a "sík" út, nem lenne komfortos a babának, de Neked sem. Nem véletlen, hogy a futóbabakocsik 3 kerekűek, és hosszabbak, pont a stabilitás, és a komfort miatt.
2012. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem direkt, de futottam már vele sík betonúton és jól mentünk.nagyon egyszerűen irányítható babakocsi, de mint előttem írják, ha valami az útjába kerül mint minden ilyen kocsi megtorpanhat kicsit.
2012. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!