Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lassítani az...

Hogyan tudnám lassítani az anyagcserémet? (lent részletek)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy iszom 2 deci folyadékot és 5-10 perc múlva máris ki kell mennem a mosdóba. Biztosan nem vagyok felfázva, vagy ilyesmi, már egy ideje így van, és nagyon zavar, hogy nem tudok elmenni sehova úgy, hogy ihassak 3 korty folyadékot és ne kelljen rögtön ötpercenként kirohangálnom a mosdóba. Valaki tud ötletet adni, segíteni? :(
2009. jún. 28. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Orvosnál voltál? Lehet valami veseproblémád van. vagy esetleg a cukroddal nincs minden rendben. Ha sokat iszol, és fogysz, száraz a szád, akkor utóbbi. Ha nem, akkor inkább előbbi. De biztosat sztem itt senki nem tud mondani neked, csak a dokik...

egy cukros és vesebeteg lány

2009. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem anyagcsere kérdés!!!

Orvoshoz kell menni,ha tényleg súlyos a helyzet.Amúgy ha nincs orvosilag gond,akkor örülj neki,hogy gyorsan távozik a folyadék.Nekem vesetágulatom van,pont azért,mert nem távozik.Hidd el iszonyú...gyakori a vesegörcs,azt pedig senkinek nem kívánom.

2009. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Megiszok 3 dl üccsit 10 perc múlva már pisilnom kell...elég gáz. Ráadásul elkezdtem fogyózni, amihez sok folyadékot kell innom( kb napi 4 liter) ugyhogy képzelheted, hogy milyen.... Legszívesebben a fenekemre kötném a budit. Én nem tudok róla, hogy cukros lennék, vagy veseproblémám lenne. De remélem nincs. Tényleg nem ártana egy kivizsgálás
2009. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!