Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » FONTOS! Nagyon meg van húzódva...

FONTOS! Nagyon meg van húzódva a lábam. Mit csináljak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Nemrég kivágták a benőtt körömdarabot a jobb nagylábujjamon és mivel utána kicsit fájt, a lábfejem oldalán bicegtem 2 napig és nagyon meg van most húzódva a vádlim közepétől lefele... Mit lehet vele csinálni? Egyre elviselhetetlenebb. Vmi kenőcsöt kenjek rá v mit csináljak?
2011. szept. 28. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

ne vegyél kenöcsött meg semmit

lényeg hogy áztasd be még elviselhetően forró vízbe fél órára de mindig forró legyen azt pihentesd úgy hogy feküdj de lábad alá tegyél egy pár párnát hogy magasabban legyen

reggelre nem fog fájni

2011. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többféle kenőcsöt lehet kapni a gyógyszertárban recept nélkül, segítenek neked választani.


És ezt most nem csak neked írom, egy rakat olyan kérdés van itt, hogy ez és ez a panaszom, mit csináljak. Szerintem elég kevés szakorvos írogat, és láttatlanban még ők sem tudnak diagnosztizálni.


Nem lenne egyszerűbb és szakszerűbb elmenni a dokihoz?

2011. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 1. 21:29
 4/4 A kérdező kommentje:

20:33as : sztem van értelme ha itt kérdezünk mert, ha nem is orvosok de ha tud olyan válaszolni akinek volt már uilyen baja akkor nekem az is jó. sőt még lehet hogy jobb mert személyes tapasztalata van.


Orvoshoz meg már én személy szerint akkor járok ha már nagyon vészes a dolog. De azért köszönöm a választ és jópár esetben viszont tényleg igaz a megállapítás :)

2011. okt. 1. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!