Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeklet problemaim vannak...

Szeklet problemaim vannak sajnos a szajon beszedheto cseppek es tablettak nem segitettek sot mar hasznaltam glicerin kupot is es az sem mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

ha már semmi se használ

aszalt szilvát ajánlanék amugy és Hunyadi gyógyvizet. és a kettő kombinációja tuti hatás.

2012. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt ajánlom én is

2012. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű, hogy az étrended sem megfelelő, azon sem ártana változtatni.
2012. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggelire egyél zabpelyhet. Én egy kávéscsészényit szoktam háromszor annyi vízben megfőzni, és tuti a hatás. Nélküle három-négy naponta van székletem. Pontosabban eleinte ettem egy csészényit, mostmár túl sok.:) Mostmár ha ennyit eszek, akkor egész délelőtt a wc-re járok. Nem hasmenéssel, egyszerűen csak takarítja a beleket. Rakd bele a vízbe, forrald fel, főzd még néhány percig, hagyd még kis ideig dagadni, és eheted. Mézzel, gyümölccsel roppant finom.
2012. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

napi minimum 2 liter viz

edes/buborekos italokat keruld

mozogj rendszeresen, minimum napi fel orat (seta, futas, tanc, bicaj akarmi)

egyel zabkasat vagy daralt lenmagot, ezt utobbit hozzaadhatod barmihez. beleszorhatod a levesbe, beleszorhatod a zabkasaba, vagy salatara, joghurtba, kefirbe

ha ulo munkat vegzel akkor minimum 45 percenkent allj fel es mozogj egy kicsit, guggolj le 10x, vagy setald korbe az epuletet.

igyal teat amiben van senna (nemtom magyarul hogy hivjak)


Ha ezeket mind betartod/veghezviszed es meg mindig nem tudsz naponta MINIMUM egyszer elmenni kakilni, akkor surgosen keress fel egy jo orvost.


En amiota rendszeresen sportolok es eszek okosan a napi minimum 2 szeklet a normalis. Sot, ha 3 komoly etkezesem van napkozben, akkor masnap haromszor is megyek!


Keresd meg mi okozhatja es tegyel ellen!


Sok sikert :)

2012. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!