Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a fokozott...

Mi lehet az oka a fokozott izzadásnak? Volt-e már valaki akinek elmúlt, és ha igen mitöl?

Figyelt kérdés
Kezem , lábam, arcom olyan mértékü izzadásra képes, hogy az már riasztó. Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de már sajnos elég régóta van. Eddig nem segített semmi, és nem is tudom mit kellene tegyek. Lehetetlen dolog, hogy papucsban, vagy szandálban zokni nélkül megjelenjek, mert csupa víz az egész lábam körben. A bemutatkozásoktól pedig elöre rettegek, hogy mit fognak szólni, ha megérzik az izzadt kezemet. Az idegesség, az izgalom vagy a szorongás csak ront a helyzeten. Mit lehet tenni? Szörnyen érzem magam...
2012. máj. 22. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 36 éves vagyok és ez az állapot azóta tart nálam, mióta az eszemet tudom. Ha eléri a hőmérséklet a 18-20 fokot én már rövidgatya+pólóban vagyok. Így, ha érdemleges válasz érkezik, engem is érdekelne...
2012. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez az oldal mindenképpen érdekel, mivel kb. 10 éve én is ettől szenvedek. Nem tudom, hogy a hozzászólók nők vagy férfiak-e, de a férfiaknak megvan az az előnyük, hogy szandálba húzhatnak pamutzoknit. Én nő vagyok, gondolhatjátok, hogy ezt nem tudom megtenni, szóval minden ötletet szívesen várok én is.
2012. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!