Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinövöm még az asztmát?

Kinövöm még az asztmát?

Figyelt kérdés
Most lassan 12éves leszek és születésem óta asztmás vagyok.Igazából nem tudom hogy ki-e nőtem mert 800m-et lefutok 3.14 osztály szinten 3.ik/ 1600m pedig 7perc osztály szinten 1. És egy 800 m után fáradok ki.Szerintetek kinőttem ? Egyik nap 20 percet tudtam futni hát elég gyors tempóba (gyorsabb mint a kocogás kicsivel) És ha szerintetek nem nőttem ki mivel kezeljem ?:) Mert sporta szeretnék járni. Válaszokat előre is köszönöm.

2012. máj. 23. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél sópipát gyógyszertárban és esténként negyed órát pipázgass vele, ne igyál tejet, fiamnak a sópipa segített, már nem kell szteroid, ő mellette még kerüli a fehér lisztet és cukrot is, sok zöldséget, főzeléket és gyümölcsöt eszik, tönkölylisztes teljeskiörlésű kenyérféléket.
2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi de a fiadnak úgy mond súlyossabb asztmálya van nem? Mert én tényleg sportba mindenbe jól vagyok orvos is azt mondta hogy kinőtem de hát kb elég sz@r orvosnak nézett ki.És igen én is ilyen 5-8 éves koromba pipáztam de most már nem kell vagyis nem mondják a szüleim hogy kellene szerintettek kinőtem?
2012. máj. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!