Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek a háziorvo...

Miért nem szeretnek a háziorvosok beutalót írni?

Figyelt kérdés
több embertől hallottam, hogy hiába kéri a háziorvosát küldje el vérvételre kardiológiára stb az orvos vagy elodázza vagy azt mondja hogy fölösleges.

2012. máj. 24. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha azért mert van olyan ember aki úgy megy be a dokihoz ct-re akar menni.Bemegy és megmondja a dokinak hogy neki ez és ez a baja és ilyen-olyan vizsgálat kell neki.A neten ledoktorált emberek világát éljük.
2012. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én háziorvosom is ilyen. Évente kell mennem pajzsmirigy alulműködés miatt vérvételre, de még azt is nehezen ad... helyettesítő orvosa viszont nagyon alapos és ő kivizsgáltatja betegeit. Érdekes...
2012. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen biztos sok "netdoctort" kapnak aztán már a többi embert is belesorolják ebbe általánosítanak.

Azt hittem valamilyen előnyük származhat ebből mint pl (és most nagy hülyeséget fogok mondani) a gyógyszereknél ha ezt vagy azt írják fel kapnak pénzt a gyártóktól.

2012. máj. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!