Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélgyulladás vagy Petefésze...

Vakbélgyulladás vagy Petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés
Már lassan 3-4 napja a köldököm környékén nagyon fáj a hasam, aztán már lejjebb is, majd a gyomrom is fáj mostmár. A jobb oldalon a csípőm mellett meg van duzzadva és kemény egy kis részen. Nem tudok enni se, nem hánytam, hőemelkedésem se volt, de mára már nagyon erősen fáj a hasam, és fogytam is. Értelmes válaszokat szeretnék. Köszönöm!
2012. máj. 9. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább petefészek gyulladás. Menj orvoshoz vele.
2012. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj orvoshoz mert ha vakbél akkor az perforálódhat. Nekem sajnos az volt és emiatt volt hasi katasztrófám. Minden belső hasi szervem gennyes volt. Szóval azonnal orvos!
2012. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj és még azt kihagytam, hogy a jobb csípőm mellett a duzzanat egyre nagyobb. Ma már majdnem mentőt kellett hívni, a fájdalomtól felállni se tudtam, délután megyek orvoshoz, csak érdekel, hogy mire számíthatok.
2012. máj. 9. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak orvos tudja biztosan eldönteni vizsgálat után!!!
2012. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna ha hívjátok a mentőt!
2012. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi lett végül? jobban vagy?
2012. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért!:) Kórházba kerültem, infúziót kaptam egy éjszakán keresztül, végül kiderült hogy refluxom van, és rá 3 napra a menstruációm is megjött. Mostmár jól vagyok!:) Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 20. 01:27
 8/8 anonim ***** válasza:
meg is tükröztek?
2012. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!