Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kardiológiai vizsgálat előtt...

Kardiológiai vizsgálat előtt nyugtató?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendszeresen kell járnom kardiológiai vizsgálatokra, ahol mindig mondják, hogy milyen magas a pulzusom. Persze azért magas, mert mindig nagyon izgulok. Egyébként viszonylag normális. na most a következőnél még jobban fogok izgulni, mert mostanában kicsit szarabbul vagyok. Szerintetek ha beveszek egy nyugtatót előtte, az nem ad majd fals értékeket? Mert amúgy is fals pulzusszámot mutat, ha idegesség miatt magas az érték.
2012. máj. 25. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ne vegyél be, mert nem a valós értékek lesznek kiértékelve. Az orvosokat is becsapod és magad is. Csak mondd el, hogy nagyon izgulsz és otthon rendszeresen normális a pulzusod.
2012. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszod. Csak nem akarom, hogy azt higgyék, hogy mindig ilyen tachicard vagyok, aztán belémvágják a nagykést.
2012. máj. 25. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, akik lepontoztak bevesznek 1-2 xanaxot EKG előtt és ez miatt nem lesz felderítve a betegségük és simán meghalnak...
2012. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lepontoztak? itt?
2012. máj. 25. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló lett lepontozva, pedig jót írt. Igaz, itt nem jót kell írni, hanem dicsérőt. Különben baromság direkte meghamisítani az eredményt, hogy jobbnak látsszon. Az orvosok azt a bizonyos többletet amúgy is beleszámolják az eredménybe. Ezt hívják "fehér köpeny" effektusnak. Az orvos az nem hülye...
2012. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De én nem pontoztam le, hanem a zöld kis kézre klikkeltem.

Nem meghamisítani akartam, csak azt, hogy ne legyen túl gyors a szívem. Nyugtatóval abban a helyzetben kb a normál érték jönne ki. De inkább nem veszem be, és szólok majd.

2012. máj. 26. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: nem neked írtam, hanem azoknak, akik nem szólnak hozzá csak pontozgatnak, hogy tetszik-e nekik vagy sem a válasz.
2012. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!