Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Tetű petékkel...

SEGÍTSÉG! Tetű petékkel vagyok tele! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég kiirtottam az élő példányokat a hajamból, de sajna későn vettem észre, hogy megtelepedtek bennem, mert még soha nem volt tetvem. Így hiába irtottam ki az élőket, maradt egy csomó pete! próbáltam az eceteslébe mártott fésűt és minden héten még mindig tetűirtó szerekkel kenem a hajam. Már fodrászhoz kéne mennem, de tele serkékkel nem merek menni! segítsetek kérlek! Lekopaszítani nem akarom magam, de valahogy el kéne tüntetnem őket, mert nem szép látvány a barna hajamon...


26/L



#pete #tetű #serke #tetvek. tetves
2012. máj. 26. 14:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. máj. 26. 22:36
 12/14 anonim válasza:
Mi Paranit sprayt használtunk, nagyon gyors volt, és ráadásul nem olyan iszonyatoszn büdös. utána meg alaposan átfésültük a hajunkat a kisfésűvel, mindent átmostunk, és azóta sincs semmi probléma. Én emellett teszem le a voksomat.
2012. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (:
2012. máj. 30. 16:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ahhoz a válaszadóhoz aki az R-GOT ajánlotta. Gyerekként nekünk is ezt alkalmazták, és sokszor elég volt 1 alkalommal. Tényleg büdös, és viszket a törülköző alatt, de utána nem volt gondunk.
2014. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!