Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy vagy bőrkinövés az...

Anyajegy vagy bőrkinövés az ha a lábamon van 2 2cm-re kb és kifele nőtt bőrszínű és nem nagy?

Figyelt kérdés
nem ien szép alakú hanem szabálytalan kicsit nem tudom leírni ..vagy csüngő anyajegy? mi a neve?az egyik valamiér nagyon fáj pedig régóta megvannak kidörzsölte a másiklábam sztem me combom tövébe van majdnem és megpirosodott és picit megkeményedett de egyáltalán nem sebes csa fáj..feltétlen lehet az ilyen rákos vagy nem?vagy mit tudtok ezekről a bőrdolgokról??

#piros #anyajegy #bőrszín #csüngő anyajegy #bórszínű
2012. máj. 28. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg minél előbb bőrgyógyásznak.
2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így kép nélkül elég nehéz. ennyiből még egyáltalán nem biztos,h melanoma. lehet,h tényleg, csak begyulladt, megsérült stb. (nekem nemrég volt ilyen, leszedték és ennyi,semmi baja és bajom nem lett)

bőrgyógyászhoz kell elmenni megmutatni, beutaló sem kell.

2012. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak szónélkül oda kell mennem és várnom ?de nagyon félek :( és hogy szedik le az ilyeneket? és az fáj?vágják varrják vagy mi?:SS
2012. máj. 28. 12:35
 4/4 anonim válasza:
[link] ha olyan mint az első akkor csak lecsippentik és pá :D
2013. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!