Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőgyógyászhoz hány éves...

Nőgyógyászhoz hány éves kortól lehet menni? Szülői felügyelet szükséges 18 év alatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Van gyermek nőgyógyászati rendelés is. Hát ha 12 éves vagy, biztos azt mondja, hogy hívd anyut is, ha 16, akkor oké.
2012. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell szülői felügyelet. 18 év alatt lehet menni tiniambulanciára. Szülők általában a kisebbekkel mennek csak, akik 4-12 évesek, meg 1-2 gyáva idősebbel. A kicsiket gyermeknőgyógyász vizsgálja. De igazából az ég világon semmi különbség nincs a vizsgálatok közt, csak a kicsiknek barátságosabb dekoráció van. Én 9 évesen voltam először nőgyógyásznál, kb 12-13 éves koromig anyával jártam, legalábbis ő kért időpontot. 13 felett már én is el tudtam menni, nem harapták le a fejem. Sokan meg 15-17 évesen is itt nyavalyognak, hogy nem mernek elmenni...
2012. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha baj van akkor azonnal el kell menni kortól függetlenül, egyébként a nemi élet megkezdése előtt, hogy ha tablettával akarsz védekezni, akkor az orvossal meg kell beszélni, hogy Neked melyik a legmegfelelőbb!
2012. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem gyógyszerszedéssel van baj, menstruációs gondok..
2012. máj. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!