Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kismamák, akinek volt köldök...

Kismamák, akinek volt köldök piercingje! Volt-e esetleg valami problémátok vele? Hallottam például olyanról, hogy valaki kivette és attól mégis "szétszakadt" a köldöke ott ahol benne volt és össze kellett varrni!

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt piercing-em, természetesen kivettem mikor várandós voltam (az orvosom is azt tanácsolta) s ha hiszed ha nem semmi probléma nem volt vele,sőt nekem még be sem forrt, így nem kellett újra lyukasztatnom, hanem szülés utána csak visszatettem a piercingem.
2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez ember függő, valakinek semmi baja nem lesz valakinek pedig sajnos igen. Olvastam, hogy volt olyan akinek egyből az első szülésnél "szétszakadt" de volt akinek a másodiknál. Tényleg egyén függő
2012. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldön régóta lehet kapni kismamáknak való köldökpiercinget, ami sokkal nagyobb, mint a normál, ill. rugalmas, puha szilikonból készült a szára. Egy barátunk használt ilyet a terhessége alatt, kb. a negyedik hónaptól és neki nem lett csúnya striás, pláne nem szétszakadt az ékszer környéke. Egyébként rákerestem kismama piercing néven, és nálunk is találtam 1500-2000 Ft-os áron ékszereket - szerintem az ismerősöm példája alapján én egy ilyenre ruháznék be.
2012. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2012. máj. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!