Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok a köldök...

Mi a tapasztalatotok a köldök piercinggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy kinek mennyire fájt, hogyan ápolta, mennyi ideig volt gennyes? A tesómnak van piercingje, de neki egy évig gennyes volt, pedig rendesen ápolta, mit lehet tenni ezellen, mert én is szeretnék, de ettől nagyon félek. Mit használtatok? És mikor érdemes lövetni? Hatással van rá ha kb. másfél hónapra a piercing szúrása után nyaralni mennék?

2012. ápr. 17. 19:42
 1/3 anonim válasza:

14 éves koromban csináltattam. Szúrás előtt raknak rá egy "jégzselé" nevezetű érzéstelenítőt. Nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm és nagyon féltem, még sem éreztem semmit. Ne félj tőle. Nekem utána 2 hétig "gennyezett". Ez annyit jelent, hogy a nap végén egy kevés fehér váladékot ki tudtam belőle nyomni, de nem volt sem gyulladásos, sem fájdalmas. Ez egy természetes védekezőreakció.


20/L

2012. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. ápr. 18. 11:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdezhetem, hogy hol szúrattad, vagy mit ajánlasz??
2012. ápr. 19. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!