Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen hazavágtam az egészsé...

Teljesen hazavágtam az egészségem?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,kicsit önpusztító de már kezdek kilábalni,13-14éves koromban gyakorlatilga minden hétvégén részeg voltam,16éves korom óta rendszeresen füvezek aztán később jöttek a keményebb drogok,extasy,speed,mephedrone,kokain,ketamin,mdpv,ghb,formec,kristály és a többi és a többi.persze ezeket nem mindennap fogyasztottam valamelyiket közülök csak egyszer életemben,átlagosan olyan havonta 1szer 2szer használtam valamelyiket másfél év alatt.Most azonban úgy érzem lenne kiért miért változni,és tudnék is,egészségemet tekintve szerintetek mennyit vágtam haza?:S
2012. máj. 28. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tettél jót, az biztos, de kezdj el megváltozni! Jobb későn, mint soha! És ha úgy érzed, hogy most van miért, és abba tudod hagyni, akkor tedd le a drogokat, hidd el, jobb lesz nélkülük!
2012. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon remélem,csak félek hogy amikor már minden jóra fordul akkor üt be a krach:S dehát hülye voltam vállalni kel a következményeket sajnos!
2012. máj. 28. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek mindenképp károsak, de így, hogy a fiatal, fejlődésben lévő szervezetedet tetted vele tönkre, még inkább káros. Szerintem kérdezz rá egy orvosnál, hogy mire figyelj oda ezentúl! Pl. drogambulancián biztosan sok jó tanácsot tudnak adni.
2012. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de nekem egy 22 éves ismerősöm járja a kórházakat, mert a máját teljesen hazavágta és hasonló múltja volt, mint neked. Szerintem nem ártana egy alapos kivizsgálás azért, hogyha mégis van valami szervi bajod, időben tudják kezelni, mert a legtöbb fiatal már az utolsó percben megy el dokihoz.
2012. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az javít a helyzeten hogy közben rendszeresen sportoltam?:D remélem azért nem tartok ott,a májnak nagyo gyors regenerálodása van
2012. máj. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!