Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehetne beszerezni,...

Hol lehetne beszerezni, esetleg melyik kórházban lehet könnyedén Remicade kezeléshez jutni? Tid valaki javasolni egy nagyon jó belgyógyászt?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm súlyos colitis ulcerosa-ban (fekélyes vastagbélgyulladásban) szenved. Korábban már kapott Remicade kezelést, ami által nagyon eredményes javulás mutatkozott. Sajnos az utóbbi pár napban rosszabodott az állapota. Már próbálkoztak nála szteroidokkal, amik nem fejtették ki kellő hatásukat. Sajnos a kórházban csak halogatják a kezelést. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 30. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
*tud
2012. máj. 30. 19:16
 2/3 anonim válasza:
Nekem majd most kezdik el adni. Én a klinikákra járok azon belül a gasztroenterológiára. Ha elmúltál 18 akkor jöhetsz ide. A gyerek g-n ott kb 20 nap és megkapod.
2012. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár éve én is kaptam ezt a kezelést, és semmi tünetem nem volt.. végre fellélegezhettem, hogy most már jobban leszek és nem kell szenvednem. 2 évig tünetmentes is voltam aztán utána megint fellángolásom volt, de a remicade-ot már nem kaphattam.. azt mondták, hogy csak akkor adhatják, ha a szteroid nem használ.. de meg mondtam az orvosnak, hogy nem vagyok hajlandó még egyszer azt a mérget szedni..szóval most rettegve várom a telet és a következő fellángolást.. egyébként miért nem akarják ezt az infúziót adni a betegeknek? AKIKNEK SZÜKSÉGÜK VAN RÁ?? undorító ez az egészségügy.. :( 19L 6 éve vagyok colitises
2012. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!