Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Vidámparkban mikor hányhat...

A Vidámparkban mikor hányhat az ember? Miközben forog vagy zuhan, kijöhet a cucc vagy csak miután megállt, utána köhög színeset?

Figyelt kérdés
Csak mert félek kicsit, mert hányósabb tipus vagyok, nem bírom a forgást, és nem akarom hogy véletlen miközben megy a játék, akkor köhögjek színeset.

2012. máj. 30. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, mikor ki hogyan, közben is lehet hányni. Vidámparkban dolgoztam :D
2012. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én láttammár amikor azon a hajóhintán valaki beterítette az összes bennülőt
2012. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húh:D akkkor lehet kihagyom az általam ''veszélyesnek'' itélt játékokat:D Köszönöm a segítséget
2012. máj. 30. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél más, hogy mi váltja ki a "színes köhögést" XD Ez jó:D


Amúgy én pl. a hullámvasúton nem lettem rosszul, pedig az baromi gyorsan ment és át is fordult, viszont az Ikaruson, ami felment vagy 6 emelet magasba és mellé még forgott, meg hintázott az a kosár, amiben ültünk, hát nem sok választott el a rókától:DDD Voltak, akik ki is pakoltak...


Szóval vigyázz, ha hányós vagy, mert a forgás kihozhatja a rókát:D

2012. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem bármikor hányhatsz. Barátnőm az hányt közbe is, meg utána is. Úgyhogy emberfüggő :)

Viszont azt tudom ajánlani, hogy valami lassan forgó játékra ülj fel, nézd meg, azt hogy bírod, aztán ha már attól is émelyegsz, akkor hagyd ki az ilyen forgós dolgokat :)

Zuhanás közben nem valószínű, hogy hánysz, az a legritkább :)

2012. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!