Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánljatok vmi élénkítőt. Ma...

Ajánljatok vmi élénkítőt. Ma nem szabad elaludnom. Mi az ami tényleg használ (tabletta)?

Figyelt kérdés
nem kifejezetten erre "specializált tablettát keresnék" hanem vmi gyógyszert, ami vmi másra való főként, de van ilyen hatása (nem csinálnék rendszert a szedéséből, csak egyszeri alkalomra kéne). Olyan kellene, ami biztos van itthon (szüleim szednek vérnyomáscsökkentőt, gyomorsavcsökkentőt, vitaminokat- elég sok gyógyszer van itthon) ezek közül mi lehet ami feldobna????? Ismétlem: egyszeri alkalom és nem adagolnám túl magam. gondolom egy szem gyógyszertől nem lesz semmi bajom ha beveszem
2012. máj. 30. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál inkább kólát vagy fekete teát.
2012. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vérnyomáscsökkentő biztos nem. A vitamin feldob, esetleg a megfázásos tünetenyhítésesek lehetnek jók, pl. mentolos cuccok, azoktól az ember úgy érzi, hogy felfrissül a feje. Meg persze koffein, taurin, kávé, tea, csoki, energiaital, hideg zuhany, mozgás.

Tablettaformában ilyen pl. a koffeintabletta. Amfetamin meg úgysem lesz a szüleidnek. Ilyesmi pl a Ritalin, Concerta, Adderall.


Miért nem akarsz elaludni? Mi dolgod van? Én rendszeresen ügyelek éjjel, tegnap is voltam de még a kávémat is elfelejtettem meginni, ha van valami teendő, akkor nincs időm bealudni. Meg persze nem szabad vízszintes helyzetbe kerülni :)

2012. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hűha.. köszönöm akkor szétnézek a konyhában! Tényleg köszönöm a gyors válaszokat!

ok: Elhatároztam, hogy kitűnő leszek most évvégén. Mindent meg is tettem érte, félévhez képest már 6 tárgyból javítottam 5ösre és már csak a kémia hiányzik. Ma tudtam meg, hogy holnap írok belőle, és sajnos eddig ez az első normális tanárunk (3 év után)szóval nincsen alap amire építkezhetnénk így nagyon kemény. próbálom felfogni de nemnagyon megy, szóval nekiálltam elolvasni az egész kémiakönyvemet. Oké nem olyan életbevágóan fontos hogy meglegyen az 5ös, de nagyon szeretnék bizonyítani. De ahhoz az kell, hogy ma fenn tudjak maradni :P

2012. máj. 30. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért majd pihenj is valamennyit, nulla pihenéssel rosszabban teljesít az ember.
2012. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!