Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap kaptam egy mosogatógépe...

Tegnap kaptam egy mosogatógépet. Szeretnék tanácsokat kérni, kinek megyik mosogatószer, tabletta vagy termék vált be igazán. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 07:58
 1/4 A kérdező kommentje:
candy típusú
2009. ápr. 15. 07:59
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én Calgonit 5in1-t használok. Jó mert nem kell mellé se só, se öblítő, se semmi. Az edények is mindíg tiszták lesznek, pedig nem mosogatok előre semmit, csak letolom a maradékotegy papírtörlővel a tányérról, edényből.
2009. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is Calgonit-ot használok, az All in 1-et. Emellett Calgonit regeneráló sót is teszek bele, hogy minél hosszabb legyen az élettartama a készüléknek. 2-3 havonta veszek Calgonit géptisztítót is, ezt csak bele kell tenni az evőeszköztartójába és üresen elindítani a gépet. Öblítőt a Lidl-ben szoktam venni, W5 márkájú.
2009. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szép napot Nektek!

2009. ápr. 15. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!