Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen krémet/kenőcsöt/készítm...

Milyen krémet/kenőcsöt/készítményt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég műtöttek a nyakamon (anyajegyet vágtak ki), holnap megyek varratszedésre. Kellene nekem 1 készítmény, ami fertőtleníti és gyógyítja is a sebet (főképp a cérna helyét). Azért itt kérdezem, s nem a gyógyszertárban, mert ott nem ritka, hogy azt a gyógyszert javasolják, amelyik többet fizet... Ja és jobb szabadon hagyni, vagy valamilyen sebtapasszal letakarni a sebet?


2009. júl. 1. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Contractubex gél, én kb. 2-3 hétig takartam a sebet.

De azért kérdezz rá az orvosnál, hogy ő milyen szert ajánl.Nekem az orvosom ajánlotta, azt mondta ettől szebben gyógyul a seb.

2009. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, milyen sebtapasszal?

Mert nekem hosszabb (5-6cm) a vágás.

Ez a fent említett gél vény nélkül is kapható? Színtelen/szagtalan?

2009. júl. 1. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Steril mull lappal, nekem is kb. 5 cm-es a seb.

Ez a gél vény nélkül kapható kb. 1800ft színtelen van illata is parfüm olaj van az összetevők között. Én már 3 hónapja kenem vele minden nap.

2009. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 hónap?! :O

én azt hittem 1-1,5 hónap alatt teljesen eltűnik :(


akkor mire jó ez a gél? ennyi idő alatt magától is begyógyulna..

2009. júl. 1. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen 3 hó és még mindig látni egy piros csíkot, úgy hallottam hogy sok sok hónapig kell használni, hogy érjen valamit.Anyum is azt mondta, hogy inkább ne kenjem vele akkor lehet, hogy jobban gyógyulna.
2009. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen, szerintem is természetesen már rég begyógyult volna.


asszem én megpróbálkozom inkább a bepanthennel, már csak a fertőtlenítés miatt is.

2009. júl. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!