Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pékséget ÁNTSZ-nél feljelenteni?

Pékséget ÁNTSZ-nél feljelenteni?

Figyelt kérdés
Van a városban egy kis pékség.A minap vettem egy kenyeret,aminek az alja tiszta sár volt.Hogyan tehetek panaszt?Egyik ismerősöm ott dolgozott,és az is mesélte,hogy ő nem vásárol a termékeikből,mert súlyos higiéniai gondok vannak.Találkoztam a tulajjal is,szóvá tettem finoman,hogy mi volt a gond a kenyérrel,mire ő nagyképűen annyit mondott,hogy akkor vegyem meg más kenyerét.Ez így működik,ilyet lehet büntetlenül csinálni?Még a helyi óvodákba is szállítanak,mi lesz ha megbetegednek a gyerekek?

2012. jún. 2. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz az ÁNTSZ-nek, legalább kivizsgálják az esetet. Ez közegészségügyi probléma, szóval érdemes jelenteni.
2012. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal

06 80 263 244

Itt tehetsz panaszt!

2012. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az ÁNTSZ honlapján nem találtam elérhetőséget,de biztos csak én nem láttam.
2012. jún. 2. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzatnál is kötelesek segíteni.
2012. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!