Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? (bővebben lent)

Ez mitől lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este kinn volt egy ismerős, aki ittas volt és össze sz*rta magát. Pár óra alatt ezt a szagot bevette a szám is, pedig nem voltam közel hozzá, csak annyira, hogy éreztem a szagát. Reggelre arra keltem, hogy sz*rszagú a szám. Már volt ilyen régen, amikor volt egy kutyánk és az is össze sz*rta a lakást én meg arra keltem reggel, hogy a szám is olyan szagú. Lehet, hogy a száj is olyan, mint mondjuk a ruhák, hogy beveszi a szagot, vagy hogy lehet ez?
2012. jún. 2. 17:17
 1/4 anonim válasza:
Te hülye vagy... Arra nem gondoltál, hogy alaposabban ápold a fogaid? Használj szájvízt stb...
2012. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Naponta többször is fogat mosok.
2012. jún. 2. 17:31
 3/4 anonim válasza:
:D
2012. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én ezt másokon éreztem...

reggeli szájszag (még akkor is ha mosott fogat este az illető). egyszerűen macskaszar szagú volt a szája...

most vagy az orrom érzékeny, vagy tényleg ez volt...

egyébként fogalmam sincs.

szerintem érzékeny vagy ezekre a szagokra és beképzeled magadnak, vagy lehet, hogy mindig ilyen a szád szaga csak ilyenkor érzékenyebb vagy és megérzed azonnal.

2012. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!