Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív környékén szúró fájdalom?

Szív környékén szúró fájdalom?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy a szívem környékén olykor percekig eltartó szúró fájdalomérzetet tapasztalok, (konkrétan érzem, hogy a szívem ,,fáj") amely mélyebb levegővételekkor fokozódik. Mi (lehet) az oka? Tippek? Tanácsok? Tapasztalatok?

2012. jún. 2. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Bordaközi izom fájdalma, becsípődés.
2012. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amikor gyorsan nősz, megeröltető a szívednek oxigént juttatni a testedbe. Orvos mondta, nekem is ez volt a bajom.
2012. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugyanezekkel a panaszokkal mentem orvoshoz 8 évvel ezelőtt. Kórházba küldtek, megvizsgálták alaposan a szívemet nyugalmi állapotban és terhelés közben is. Annyit állapítottak meg, hogy szívritmuszavarom van, pontosabban aritmiás (néha túl gyors, néha túl lassú). Kétszer gyorsult fel annyira, hogy falfehér lettem, remegtem, szédültem, nem tudtam megszólalni...

Nem akarlak megijeszteni, de szerintem jobb ha elmész orvoshoz és kivizsgáltatod a szívedet. Legtöbb esetben egyébként a stressz okozza... legalábbis nekem azt mondta a doki.

2012. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!