Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves lány 170cm és 58kg....

13 éves lány 170cm és 58kg. Ez kivételes hogy ilyen nagy vagy egyáltalán nem meglepő? Hasonló korú lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár már nem vagyok 13,de 12 éves koromtól 170 centi és 55-65 kiló között vagyok.Azóta centire semmit nem nőttem,kilók se látszanak hogy 60 alatt vagy felett van párral.

Valószinű te is csak hamarabb megnőttél.

Vagy még fogsz nőni,volt olyan osztályársam,akivel hetedikben voltunk egmagasak,de ő még nőtt 15 centit.

2012. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 13 éves korom óta ennyi vagyok, most híztam egy kicsit. 13 évesen még kicsit nagy, de ahogy hozzádnőnek az osztálytársaid, úgy fogsz észrevétlenül beilleszkedni. Egy-két év, és nem is fog feltűnni. Annyi, hogy kicsit fejlettebb vagy az átlagnál, én is ilyen voltam!
2012. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 vagyok 174 cm és 52 kg most ja és lány vok :)
2012. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!