Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ma az öcsém...

Mit tegyek? Ma az öcsém teljes erőből ököllel bevert az arcomba egy nézet eltérés során. Menjek ügyeletre? Mi bajom történhet?

Figyelt kérdés

Erőszakkal akarta megoldani a nézet eltérésünket és tiszta erőből kaptam tőle egy jobb egyenest a bal arcomba. Iszonyatosan fájt és a fájdalomtól felordítottam. Ezt hallva apám átjött hogy leállítsa. Ömlött a vér a számból aztán az arcom azonnal be is dagadt. Most már kezd bekékülni is és nagyon fáj az egész fejem, az arcom a szám. Felhívtam a barátomat és ő azt mondta azonnal menjek az ügyeletre,. mert bármi lehet. Ő most egészség ügyi tanfolyamra jár, a jogsihoz, szóval túl sok mindent olvas erről. Mondta hogy akár koponya bevérzés is lehet vagy mi...nem igazán fogtam fel csak pánikba estem.. Viszont pont most kezdődött el a vihar...és amúgy se akarok így emberek előtt mutatkozni ilyen fejjel. Aggódok hogy lehet-e ebből az egészből komolyabb bajom? Most éppen fáj az egész fejem. Tényleg ügyeletre kéne mennem vagy mi tévő legyek?

a Barátom másik városban van és éppen úton van ide..ezért csak ennyit tudott most mondani. Mit csináljak amíg ide nem ér?


2012. jún. 4. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg és menjetek orvoshoz, lehet repedés, bármi,
2012. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, menj egy ilyen sérülésnél akár mentőt is hívhatsz.
2012. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!