Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy amikor...

Az normális hogy amikor nagyon izgulok akkor beszédülök, néha el is ájulok?

Figyelt kérdés
ha nagyon izgulok akkor beszoktam szédülni vagy elájulni. pl ha nagyon sokan vannak egy buszon engem az nagyon idegesít és van hogy el is ájulok. vagy ma pl voltak ellenőrizni a boltunkban és amikor megvolt a próbavásárlás és elmondták hogy kicsodák és ellenőriznek hirtelen megint az ájulás érzete tört rám. amikor érettségiztem el is ájultam mielőtt elkezdődött az érettségi. a vérnyomásom és a vércukrom rendben van nem rég voltam vérvételen persze nem e miatt.
2012. jún. 4. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azért egy EKG-t csináltatnék,vagy egy szívultrahangot,Csak azért riogatlak ezzel,mert én is ájuldozós vagyok a buszos tömegtől,no meg ha gyorsan állok föl a székről,akkor is.Nekem nemrég derült ki véletlenül,hogy mitrális prolapszusom van,ez egy szívbillentyű hiba,több fokozata van,nekem nem komoly,nem is kell gyógyszert szednem,csak nagyobb vérzéssel járó műtétek előtt kell antibiotikumot kapnom.Az én EKG-m normális és a vérnyomásommal és a vércukrommal sincs gond.A pulzusom gyorsabb egy kicsit a normálisnál.
2012. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló helyzetekben hasonló tüneteket produkálok. Pánikbeteg vagyok, ettől van.

Kereds fel a háziorvosodat ezzel nyugodtan. Ő majd elirányít a megfelelő szakrendelésre.

2012. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!