Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélgyulladásosoktól kérdezném,...

Bélgyulladásosoktól kérdezném, milyen panaszaitok vannak, kell rá rendszeresen gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
Pontosítanék: Milyen panaszaitok voltak mikor először mentetek vele orvoshoz, és kiderült, hogy erről a betegségről van szó? ...és vékony- vagy vastagbélgyulladásotok van? Ezen kívül minden ételt bírtok, ha szedtek gyógyszert, mellette is vannak panaszok...?

2012. jún. 5. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek volt régen. Elég veszélyes és bizony jó darabig gyógyszer kell szedni rá. A panaszai majdnem hasonlóak voltak, mint nekem a vakbélgyulladásnál. Tehát rossz volt a közérzete, emésztési panaszai voltak, a gyomra fájt igazából, ha evett az volt a baj, ha nem evett akkor meg az, szóval sehogy sem volt jó. A másik jellemző tünet a nyálkás, megszokottnál is büdösebb széklet. Majdnem olyan veszélyes lehet, mint a vakbélgyulladás, csak hát az ember beleit ugye mégsem szedhetik ki ezért keményen kezelni kell. Neki épp akkor volt kisbabája és a gyógyszerek miatt a szoptatást is abba kellett hagynia.
2012. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ha colitise van az örökké tart, szóval igen. Nekem is az van. Én már 10 féle gyógyszert szedtem, de most csak 2őt kell. A panaszai: 20 jártam wc-re egy nap és véres is volt, de nagyon, annyira rosszul voltam, hogy nem kaptam levegőt és majdnem elájultam.
2012. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 figureout válasza:
én csak fél évig szedtem a gyógyszereket. mióta nem szedem őket jobban vagyok, (persze ez nem biztos h mindenkinél így van), nekem véres székletem volt, amikor kiderült. Olyan véres székletre kell itt gondolni, amit nem lehet nem észre venni. Kb ennyi. Azóta meg néha fáj, szúr, görcsöl a hasam, főleg ha stresszesebb időszakom van, vagy nem étkezem megfelelően.
2012. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!