Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan eldugul a fülem...

Állandóan eldugul a fülem alvás közben aztán idővel kidugul. Ez mostanában rendszeresen megtörténik és van olyan is hogy csak hosszú idő elteltével hallok újra rendesen. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek fülészetre ott mit fognak velem csinálni?

2012. máj. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, csak tanácsot adhatok. Nem voltál-e influenzás beteg mostanában, láz, orrfolyás stb. Szedtél-e gyógyszert, antibiotikum pl. ehet, hogy középfül gyulladásod van, el kell menni a fülészetre, úgy tudom, beutaló nélkül is lehet. Lehet, hogy csak a fülzsír dugítja el a hallójáratodat, azt is a fülészeten oldják meg. Kimossák. Ha előbbivel kapcsolatos a dolog, elküldenek arcüreg röntgenre, ott kiderül, megfázással, vagy valami mással van összefüggésben. Ne halogasd !
2012. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek fülészetre. Köszönöm a hasznos tanácsokat
2012. máj. 21. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
én most megvagyok fázva s nekem is esténként bedugul, aztán reggel kikelek az ágyból és egyből kidugul...
2012. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!