Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon Büdös a lábam! Mit tegyek?

456465 kérdése:

Nagyon Büdös a lábam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már vagy 2-3 éve nagyon büdös a lábam! Ez gondot okozott a testnevelés óra után (kigúnyoltak). És most már a szüleim is céloznak rá... Nem az zavar hogy csúfolnak, hanem már tényleg engem is zavar! Átlagos cipőben járok, de még zokniba is beleizzad a lábam... ha csak sétálok a cipőben, tiszta zokniban egy 10 percet, már utána is nagyon büdös és izzadt lesz.Naponta többször mosok lábat, de semmi nem hat. Valaki tudna valami tippet esetleg? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 5. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiaimnak is nagyon büdös volt. Ami nekik bevált, mert én nem csak célozgattam :)

canesten krém minden tusolás után, és csak tiszta lábbal hordható a cipőjük. A cipőnek kell száradnia, ezért a legjobb erkélyen tartani ha van rá lehetőséged.

2012. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áztasd esténként ecetes vízben a lábad. Műszálas zokni helyett hordjál pamut zoknit. Egész napon át ne viseld azt a cipőt. Fürdés után a szárazra törölt lábadat kend be teafa, vagy kakukkfű olajjal. A cipőidet is fertőtlenítsd úgy, hogy teafa olajjal átitatott vattadarabot dugj a cipőd orrába, tedd az egészet egy éjszakára műanyag zacskóba, másnap, amikor kidobtad belőle a vattát szellőztesd ki a cipőd. Ezt a műveletet formaldehiddel is el tudod végezni.
2012. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja!...és használj mentolos hintőport, úgy a lábadra, mint beleszórva a cipődbe.
2012. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!