Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Büdös és gombás a lábam, de...

Büdös és gombás a lábam, de már annyira, hogy a csont is látszik, folyamatosan viszket, hogy gyógyíthatom?

Figyelt kérdés

Büdös és gombás a lábam, de már annyira ,hogy a csont is látszik, folyamatosan viszket, hogy gyógyíthatom?

Az orvos aztmondta h majd elmúlik, de nem hiszek neki ,féléve voltam nála azóta már gallyadzik a lábam. Segítsetek.


U.I:A körmöm is sárgás fekete.HELP!


2011. dec. 15. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Add Istenem, hogy ez a kérdés kamu legyen!
2011. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál te??Ez nem múlik el magától,főleg ha már ilyen rossz a helyzet!Ezen már a kenőcs se segít,belsőleg is kúrálni kell valamilyen gyógyszerrel.menj másik orvoshoz,addigis áztasd citromos vagy enyhe ecetes vízben.Próbálj szellős zoknit és lábbelit hordani,ugyanis a gomba imádja a sötét,nyirkos helyet,a lehető legrosszabb,ha izzad a lábad.
2011. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kamu.
2011. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,az meg mi hogy a csont is látszik?!Ilyen nincs..ez már tényleg túlzás,én is kamunak vélem.Meg ilyen hülye orvos sincs!
2011. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bánomisén ***** válasza:
Azért én fél év alatt már elmentem volna másik dokihoz...
2011. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bánomisén ***** válasza:
100%
Persze, hogy kamu. Senki nem olyan hülye, hogy lerohassza a lábát.
2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon unatkozik. Orvos lábgombára nem mond olyat, hogy majd elmúlik.
2011. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta,hogy ujraregenerálódik, valami húsevő gomba... adott antibiotikumot, de napi 12órát dolgozok mellette és zárt helyen van, nem szelőztethetem.


Lehet nem csont ,hanem az achilles in, vagy calcaneus sarka... Köszi a segítséget!

2011. dec. 15. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
HOLNAP ORVOS MINDENKÉPP!!!
2011. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vágd le
2013. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!