Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért baj, ha alacsony a...

Az miért baj, ha alacsony a vérnyomásom? Felső érték 90 Alsó érték 42 14/l

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jut elég tápanyag és oxigén a sejtekhez.
2012. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezen kívül a pulzusod megemelkedik h így kompenzálja az alacsony vérnyomást, ami szintén nem jó.

Sportolnod kéne, és sok folyadékot fogyasztani!

2012. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oka lehet a keringő vér térfogatának a csökkenése, pl. ha nem iszol eleget, e miatt van.
2012. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sportolni sportolok, lovagolok 2x egy héten a lovainkon, valamint a kutyámmal minden másnap futunk 2 km-ert, és iskolába is biciklivel járok. Az befolyásolhatja, azt, hogy alacsony a vérnyomásom, hogy elég vékony vagyok 38 kg?
2012. jún. 6. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, nem vagy fáradékony, nem vagy hajlamos ájulásra, akkor végül is rendben van.
2012. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vékony lányoknál általában nagyon sok az alacsony vérnyomásban szenvedők száma,ha nem vagy rosszul tőle,akkor nincs baj
2012. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 18. 09:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen kis sportos vagy akkor lehet azért mert vékony vagy, én is az vagyok és nekem is alacsony. Sok folyadék, mozgás stb ha nincs belőle problémád... Engem sokszor zavar h nehezen ébredek stb :S
2012. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval ezért ébredek ilyen nehezen, azt hittem, már az akaraterőmmel van gond xD minden reggel kell tejes kávét innom, mert különben összeesek vagy jobb esetben szédülök...
2012. jún. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!