Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon pattanásos az arcbőröm!...

Nagyon pattanásos az arcbőröm! Mit tegyek? Mi használ? Próbáltam már a bőrradírt meg a szenes szappant is, de még mindig ugyanolyan az arcbőröm, mint azelőtt!

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Belülről kell rendbe hozni a bőrödet.

Egészséges táplálkozás, sok folyadék.

A pattanásos bőrnek sok oka lehet, ki kellene deríteni.

2012. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem fél éve nagyon durván pattanásos. Próbáltam: biodermát, eucerint, lubexylt, clean&clear-t, arcradírt, maszkot, gyógyszertári krémet..2x voltm bőrgyógyásznál. Jövőhéten megyek kozmetikushoz, meguntam!


23/l

2012. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Neked beválltak azok amiket leírtál? vagy nem használtak?

2012. jún. 7. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kívülről kell kezelni.

Két hétig ne egyél semmilyen cukortartalmút, lisztes ételt, tésztát, kenyeret, gabonafélét, müzlit stb., se tejet, tejterméket, sajtot se. Akkor már látszani fog az eredmény. Utána megpróbálhatod egyenként visszvezetni őket és ki fog derülni melyiktől vannak a pattanásaid.

2012. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvostudakozón olvastam egy nőgyógyász doktornő ajánlatát. Nem próbáltam, de neked esetleg érdemes. Háziorvossal kell felíratni, patikában kikeverős cucc.


"Kedves Hölgyem!


Ime küldöm az arcszesz illetve rázókeverék receptjét. Nyomtassa ki, írassa fel a háziorvosával, csináltassa meg a patikában. Ha elfogy, és még mindig szükséges, ugyanezt többször is ki tudja íratni.


Esténként a szappannal lemosott arcbőrére vastagon kenje fel, reggel mossa le.


Üdvözlettel

Dr Lázár Erika



ARCSZESZ AKNERA



Sol. Acnemycin

lag. orig. NoI (unam)

---------------------------

Sorboxaetheni laurinici

gta octo (8,0)

------------------

Tabl. Ovestini

No XXX (triginti)

-----------------------

Tinct. chamomillae

Sulfur. praecipitati

Talci veneti

Zinci oxydati

aa gta triginti (30,0)

-------------------------

spiritus vini diluti

ad gta tricenta (300,0)

------------------------------

M.f. susp .

D.S. Külsőleg, rázókeverék "

2012. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Sajnos nem váltak be pedig mind nagyon drága.

Egyik nagyon pattanásos ismerősömnek a tini tonik vált be a fabulontól, ami csak pár száz Ft. Neki nagyon rendben hozta az arcát, és hülye még nem próbáltam ki, de nekem nagyon stresszes volt az elmúlt fél évem, így erre kenem.

2012. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!