Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy nagyon kedves,...

Ajánlanátok egy nagyon kedves, női bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés
Van "ott" kettő gyanús anyajegy, és szeretném, ha az eltávolításukat meg tudnám oldani egy női szakorvossal. Kérlek, ha ismertek ilyen doktornőt, írjatok egy levelet az elérhetőségével, nagyon fontos lenne.
2012. jún. 10. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Budán:

[link]

Nem emlékszem melyik orvos volt aranyosabb, de egyikkel sincs gond, így szerintem nyugodtan menj ahhoz akihez hamarabb adnak időpontot. Én is rendszeresen járok oda anyajegy szűrésre (egyet le is vetettek).


Az anyajegyet a kórház sebészetén vette le Dr Bély Miklós főorvos, aki iszonyat aranyos és kedves volt :) És azért mert szerinted gyanús az anyajegy, nem feltétlen az! :) Én is hittem már többre, hogy nagy a gáz és mint kiderült nem is mind anyajegy :D

2012. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!