Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan módszer, amivel...

Létezik olyan módszer, amivel a bőr alatt bent maradt varrat eltávolítható, vagy csak műtétileg?

Figyelt kérdés
A műtét után pár héttel észrevettem, hogy kiáll egy szál, megpróbáltam kihúzni, de csak egy darabig jött ki, aztán már fájt volna tovább húznom. Nem látható a szál a bőr alatt, viszont érzem, hogy irritál. Nem szeretném, ha felvágnák, és heg lenne a helyén. Nincs valami készülék, ami szét tudná morzsolni? (Ha már zsírsejteket és mindenféle elváltozásokat tudnak "szétrombolni" ilyen úton.) Bioptron lámpát már próbáltam, de az irritáció nem múlt el.
2012. jún. 10. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs szükség semmilyen műtétre. A szervezeted majd idővel kidolgozza magából. Nekem a műtét után még fél évvel is jött ki varrat a karomból.
2012. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!