Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cataflam fájdalomcsillapítót...

Cataflam fájdalomcsillapítót milyen időközönként lehet bevenni?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fogam (félig gyökérkezelték, nyitva van az idegcsatorna), emellett valamilyen állkapocs-ízületi megbetegedésem van, ami miatt nem igazán tudom kinyitni a szám annyira, hogy fogorvos lásson. Az állam, és a fogam is fáj, és a cataflam percek alatt órákig hat, mondhatni imádom. Ja, és miután bevettem, elálmosodom egy kicsit, ez lehet a gyógyszertől?

Ha számít valamit, 16/L vagyok.



2012. jún. 11. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat ne szedd, mert gyomorproblémákat okozhat.
2012. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ria6 válasza:

A Cataflamot mind a sima mind a vízben olvadósat 4 óránként lehet szedni, ha sokáig szeded vásárolj probiotikumot a gyomrodra mert kikszítheti föleg mert fiatal vagy. Igen elálmosodhatsz tölle ez az erösségétől van ha ezt észleled magadon napi 2nél ne vegyél be többet.

Ha nemtudod kinyitni a szádat mert az álkapcsodban szuro görcsös fájdalmat érzel azt szájzárnak hívják az a leggyorsabban eröltettéssel mullik el pl: rágozz elöször piciket rágj majd egyre nagyobbat szinte csámcsogva. Remélem hamar meggyogyulsz

2012. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Picit sokat szedtem be tegnap, de úgy tűnik, nincs komoly bajom, vagy négyet-ötöt bevettem, ahogy kiment az előző hatása, már vettem be a következőt. úgy vagyok vele, hogy bármennyit beveszek, exitálok is ha kell, csak ne fájjon.

Szerintem nem szájzár, mert mindig fáj, nem csak akkor, ha ki akarom nyitni, meg egy kicsit ki tudom, kb egy ujjam befér a számba. Olyan érzés, mintha ki akarna szakadni az állkapcsom, és ha egy kicsit kinyitom, általában hirtelen összezárul magától, görcsösen, ilyenkor koccannak is a fogaim.

2012. jún. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!