Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha huzamosabb...

Mi történik, ha huzamosabb ideig sok fájdalomcsillapítót veszek be?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, tavaly volt egy komolyabb betegségem, ami alatt eléggé tönkrementek a fogaim.

Két ünnep között elmentem a fogászatra, akkor kezdődött a fogaim rendbetétele.

Jó munkát végez, viszont rendszerint 1,5-2 héttel későbbre ad újabb időpontot. Így csak Május környékére lesznek készen a fogaim.

Most szerdára kaptam időpontot az utolsó fájós fogam kezelésére, ezután már csak azok jönnek, amik nem fájnak.

De így rengeteg fájdalomcsillapítót kell beszednem, pedig elég nagy fájdalomküszöböm, de ez annyira elviselhetetlen, hogy muszáj szednem. Van, hogy napi 3at beveszek, kb. 8 óránként, de van olyan nap is, hogy egyre sincs szükségem. Így idén nagyjából már kb. 35 szem fájdalomcsillapítót szedtem be, ebből az utolsó napokban napi szinten 3at.

Most attól tartok, hogy valami komolyabb bajom fog származni belőle.

(a házi praktikák mindegyikét próbáltam, egyik sem használ)


2012. febr. 12. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a májad készülhet ki. De ez egy egész jófej szerv, mert ha már nem kell gyógyszert szedned, meggyógyítja magát. Egész sok más mérget kell lebontania a nap folyamán, úgyhogy ilyen rövid ideig tartó gyógyszerszedéstől nem fogja nagy károsodás érni.
2012. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Immunis leszel minden fájdalom ellen. De miért nem kérdezed meg az orvost? Ebből lehet még gyógyszer függőség is.
2012. márc. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!