Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? (térdsérülés)

Mit tudok tenni? (térdsérülés)

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve egy téli túrázás közben ráestem a térdemre, de olyan szinten, hogy 1 cm mégy luk lett a térdem közepén. Miután felhúztam a lábamon a gatyám, az az 1centiméternyi bőrdarab ott volt a térdem szélén, és ömlött belőle a vér. Mikor hazamentem a sebet ragtapaszok segítségével összehúztam a sebet. A térdem mind két oldalt megdagadt, de orvoshoz nem mentem el. (itt lehet a probléma). Az esést követően két hétig, nem tudtam behajlítani a térdem, utána folyamatosan próbáltam rendesen menni. Az eset óta ha erre a térdemre térdelek, furcsa nyomó érzést érzek a térdemben, az is előfordul, hogy elkezd fájni. Van bármiféle gyógymód amivel ezt kezelhetem? (hülye voltam, hogy akkor nem mentem el sebészetre...) 19/L

2012. jún. 11. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy porcleválásod történt. Műtéttel megoldható. Menj vele orvoshoz.
2012. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!