Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha egyszer úgy...

Mit csináltok ha egyszer úgy érzitek minden felgyülemlik bennetek? Hogyan oldjátok a stresszet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon ideges és stresszes vagyok, nem tudom miért jött ki rajtam. Nem tetszik ahogyan viselkedem az emberekkel, undorító dolgokat mondok amikor kijön rajtam. Állandóan olyan érzés, mintha benne lenne a mellkasomban valami amit sehogy nem tudok onnan "eltüntetni".

2012. jún. 12. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
10 kilométert görkorizom. Minél feszültebb vagyok, annál gyorsabban. Minél gyorsabban megyek, annál inkább kiszállnak belőlem a negatív gondolatok. Ha nagyon stresszes vagyok a kalandpark is segít. ott csak arra tudsz gondolni, hogy a himbálózó fadarabról hogyan lépsz át a másik himbálózó fadarabra :)
2012. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős, velem is van, hogy ezt tapasztalom. Igyál valamilyen nyugtató jellegű gyógyteát, citromfü, kamilla. Én még szoktam ilyenkor valeriána tablettát bevenni, enyhe nyugtató, meg fontos a magnézium + B6 vitamin is a stresszes időszakban. Ajánlom még neked valamilyen vitaminkomlex szedését, ami neked szimpatikus, van választék. Erősiti a szervezetet, idegeket. Az idegekre a B komplex hat, de multivitamin is jó.
2012. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Lelkizek" a barátaimmal, esetleg egy kicsit borozunk, elmegyek futni, takarítok, legyantázom a lábam, ilyesmik. Az utóbbi dolgok nem csak arra jók, hogy elfoglald magad, ha rendbeteszel valamit magad körül sokkal inkább tűnik úgy, hogy az életd is könnyebb helyrehozni.
2012. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, az 1. válaszoló is nagyon jót irt, ilyenkor a sport is nagyon jól levezeti a stresszt, bringázás, futás, vagy nagytakaritásként kiporolni a szőnyeget! :)

Nyugi, pár nap és átmegy. Rám még a hold is hatással van. A legjobbakat!

2012. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Zenével. Azzal kelek fekszek járok tanulok alszok :)

Segít kiadni az érzelmeket, felvidít, lenyugtat, amit épp akarok.

A naplóírás is segít, vedd rá magad. Néha úgy érezheted hogy hülyeséget írsz, de nem. Írd le ami eszedbe jut, amit úgy érzed hogy le kell írni. Más úgysem fogja olvasni, bármit írhatsz. :) Kisállatok is segítenek levezetni a stresszt, vagy vegyél egy fürdőt, sportolj, tölts el egy kis időt a családoddal. (Süssetek együtt például.)

2012. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő válaszokat! Valóban, már egy hete semmit nem mozogtam és tényleg ez lehet a probléma. Szép napot!
2012. jún. 13. 13:35
 7/7 Audrey007 válasza:
én is ezzel küzdök és elkezdtem naplót vezetni, és minden bánatomat le tudom írni és akkor már megnyugszom.
2012. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!