Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha nagyon...

Ti mit csináltok ha nagyon kell pisilnetek, és már nem bírjátok visszatartani, és nincs a közeletekben se nyilvános vécé, se meki, sem bokor sem egyéb?

Figyelt kérdés
Múltkor jártam így.. suliból jöttem ki, éreztem hogy kell, de sietnem kellett hogy elérjem a vonatomat, ezért nem mentem el, gondoltam majd a vonaton kiadom magamból. Hát nem... mindkét mosdó le volt zárva, szóltam a kalauznak, aki elintézte annyival hogy "valószínűleg nem működik". Mivel nagyon nem bírtam, és már a hasam is fájt, leszálltam az egyik megállónál, besétáltam a legközelebbi bevásárlóközpontig, és elintéztem, majd vártam egy következő vonatot, ami miatt természetesen lekéstem a programomat :D
2012. ápr. 14. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer konkrétan pánik rohamot kaptam emiatt a belvárosban.

Azóta mindig, mindenhol elmegyek mosdóba, ha nem kell akkor is, mert valamennyi csak kijön.

Tudod mi jó még?

Amikor bedugul az M0-ás, senki semerre órákig.

Persze egy kamionsofőr kiszáll és elintézi. De mi nők nem tehetjük mert akkor aztán az összes kamionsofőr tekintete ránk szegeződne!

2012. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt így.Én már izzadtam annyira kellett pisilnem.A végén már minden 3-dik lépésnél megálltam,hogy erőt gyűjtsek a további menéshez.Végül láttam egy bokrot,és oda guggoltam.Szerencsére nem volt sűrűn járt hely,és sötét is volt.

De télen járta úgy hogy senki nem volt a közelben,de se bokor semmi így a páromat kértem,hogy lessen,és kiabáljon ha jön valaki,és én simán a puszta közepén pisiltem.

2012. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 claidheamohmor ***** válasza:
29%
Nekünk, férfiaknak, vizelde az egész világ :D Nektek meg itt egy link, hölgyek: [link]
2012. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:54


Bocsika,de nekünk nőknek nem az állva pisiléssel vannak gondok.Aki ezt hülye tölcsért kitalálta,az se volt 100-as.

Attól a tölcsér segítségével állva pisilhetünk,még le kell tolni a nadrágot,a harisnyát,bugyit.Attól még ugyanúgy kell egy bokor vagy valami ami mögé bújhatunk.Ha meg van bokor,akkor már nyugodtan lehet guggolva is pisilni.

2012. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 claidheamohmor ***** válasza:
75%
Látod, erre nem gondoltam :) Akkor ez nem megy úgy ezek szerint, hogy csak lehúzod a slicced... Oo
2012. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!