Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szoktam izzadni! Még...

Nagyon szoktam izzadni! Még ha nincs is melegem akkor is leizzadok. Ez nagyon kínos tud lenni. Mit tegyek az izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Nem a szaggal van baj hanem az hogy vizes a honaljam alatt .Solutio antisudoricát nem lehet kapni(romániában élek)

légyszi irjatok valami házi gyógymodokat



2012. jún. 14. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy arrafelé nem lehet kapni, pedig jó. Talán sovány vigasz, hogy egy gyógyszerésznek kb. 5 percbe telne elkészíteni. Mert:


"Mit tartalmaz a Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland?

A készítmény hatóanyaga(i): 12 g alumínium-klorid-hexahidrát 50 g készítményben.

Egyéb összetevő(k): tisztított víz, izopropil-alkohol."

Azért irtam ide, hátha találsz olyan patikust, aki megcsinálná ezt a filléres oldatot.

Egyébként a nejem a következő izzadásgátló hintőport gyártja magának:

1-1 arányban szódabikarbóna és kukoricaliszt keveréke plusz néhány csepp 100%-os jó illatú illóolaj. Nem érdemes egyszerre nagy mennyiséget készíteni, mert elveszti az illatát és esetleg csomósodik.

Hát ennyit tudok segíteni. Üdv.

2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sima babahintőpor is jó...


első a gyógyszerész csak a gyógyszerkönyvből dolgozhat, ha a cucc nincs benne a román gyógyszerkönyvben, akkor nem

2012. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es házi hintőpora jó
2012. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!