Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A stift/spray vagy golyós...

A stift/spray vagy golyós dezodor vált be nektek izzadságszag ellen?

Figyelt kérdés
Az az egy problémám van, hogy eddig bármilyen izzadsággátló dezodort kipróbáltam mindig pár óra múlva izzadságszagom volt.. Elég kellemetlen volt minden nap kerülni az embereket.. Főleg spraynél.. A stift vagy a golyós a jobb ilyen szempontból? A spray-t én már kizárom... Olcsó ugyan, de 3 hetente elfogy.. A gyors válaszokat előre is köszönöm!!

2012. máj. 26. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szódabikarbóna.
2012. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hogyan használod? Mellette dezodor?
2012. máj. 26. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedsz a kádba vizet, teszel be egy zacsi szódabikarbónát és megfürdesz benne.
2012. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De már felesleges. Nézegettem boltokba és amit most reklámoznak a FA 72 órás sport dezodor-t vettem meg. Ma leteszteltem és elmentem biciklizni és olyan dolgokat csináltam amitől megizzadok. És semmi. Száraz volt hónaljam és még szagom sem volt! Csak ajánlani tudom..
2012. máj. 28. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!